Katalógy

Ponúkame vysokokvalitné a trvácne produkty firmy BLÜCHER A/S ako sú antikorové trubky, žľaby, štrbiny, vpuste pre všetky typy podláh, rôzne tvarovky a príslušenstvo spľňajúce vysoké požiadavky na uvedené výrobky nielen z rady architektov a projektantov ale predovšetkým inštalatérov a koncových užívateľov a investorov novostavieb i rekonštrukcií.


Na tejto stránke nájdete katalógy vo formáte pdf s ukážkami našich produktov spolu s ich rozmermi a parametrami. V prípade jakýchkoli dotazov nás neváhajte kontaktovat.

Katalógy v anglickom jazyku

Katalóg BLŰCHER Domestic

Main catalogue BLUCHER

V tomto katalógu nájdete to najpodstatnejšie čo BLÜCHER vyrába a dodáva k použitiu do nepriemyslových priestor. Neznamená to však, že ak niečo v katalógu nenájdete, že to nevyrábame a nedodávame. V tomto katalógu nájdete len tie najpredávanejšie výrobky. Ak váš projekt vyžaduje iné riešenie, spojte sa s nami a my vám pošleme konkrétne údaje ku konkrétnemu výrobku podľa vašich požiadaviek.


Katalóg priemyselných vpustí

Katalog vpusti

Významnou oblasťou, kde sa uplatňujú podlahové vpuste BLÜCHER, je priemysel. V katalógu máte možnosť zoznámiť sa s hlavnými prednosťami našich výrobkov. Jedná sa najmä o stálosť a čistotu prevedenia. V neposlednej rade je nutné pripomenúť maximálnu hygienu našich produktov.


Katalóg pre lodnú výrobu

Žlaby pro kuchyně a vývařovny

V tomto katalógovom liste vás oboznámime s hlavnými prednosťami kvalitných antikorových vpustí BLÜCHER, pre lode.


Katalóg štandardných žľabov BLŰCHER

Katalog žlabů BLUCHER

V tomto katalógu máte možnosť vyhladať žľaby a štrbiny pre čo najrýchlejšiu dodávku a montáž žľabov. Žľaby sú urcené pre priemysel a tiež katalóg obsahuje žľaby do kuchyní.


Katalóg strešných vpustí BLŰCHER

Katalog žlabů BLUCHER

V tomto katalógu máte možnosť vyhladať strešné vpusti at už normálné alebo gravitacné pre excelentný odvod dažda zo strech.


Katalóg vpustí Domestik s nizkou výškou BLŰCHER

Katalog žlabů BLUCHER

V tomto katalógu máte možnosť vyhladať vpusti s velmi nízkou výškou. Vpusti sú urcené do domácností prípadne do provozu s velmi malým prietokom vody.


Katalóg štandardného potrubia a fitingov Europipe BLŰCHER

Katalog žlabů BLUCHER

V tomto katalógu máte možnosť vyhladať fitingy a potrubie Europipe od velkosti DN40 do DN315


NOVINKA - Katalóg vpustí a žlabov Hygienic-Pro BLŰCHER

Katalog žlabů BLUCHER

V tomto katalógu máte možnosť vyhladať žľaby a vpusti pre priemysel, kde je kladený velký doraz na hygienu a cistotu prostredia, ako sú potravinárské, chemické alebo farmacutické provozy.